Virtualna izložba

Autor: Ivana Černeha, 18. 5. 2020.

Dragi svi,

klikom na poveznicu slike posjetite našu prvu virtualnu izložbu na temu
''Kolika je cijena naših života?'':

Ovom izložbom želimo vam ponuditi 5 inovativnih  i interaktivnih sadržaja u formi za koje želimo da najprije misaono izrode neke nove vrijednosti (a potom i konkretno putem vještina zdravog življenja), posebno u kontekstu međusobne tolerancije, ekologije, očuvanja okoliša, očuvanja zdravlja, građanskog odgoja i obrazovanja.

Ovu izložbu sastavio je tim koji čine Lara Čvorak (fotografkinja, učenica), Tara Tomić (likovna umjetnica, učenica), Leona Shalevska (model, učenica), Ivana Černeha (mentorica, nastavnica) i Boris Krpan (dizajner, vanjski suradnik).

Finalni produkt koji ovdje vidite rezultat je višemjesečnog rada na projektu koji je započeo u prosincu 2019. godine, kada smo počeli istraživati svijet koji nas okružuje i otkrili što je to oko nas što zahtijeva poboljšanje.

Uočili smo da ne smijemo zatvarati oči pred porocima, ovisnostima, nametnutim potrebama, konzumerizmom, neosviještenosti prema okolišu, netoleranciji, egoizmu, netrpeljivosti, zakidanju, konformizmu, zanemarivanju ….

Cilj izložbe je potaknuti vas na razmišljanje o vašoj ulozi u društvu, ali i odnosu koji njegujete prema samima sebi i okruženju u kojem živite.

Osjetili smo odgovornosti skrenuti na ono goruće s istim ciljem i jednostavnom porukom.

Uzmite za sebe i svoje bližnje ono što vam je najkorisnije i najvažnije.

Kolika je cijena vašeg života?

Mi vas želimo potaknuti da živite sada u dostojanstvu kao ljudska bića.

Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji nas na našem putu učenja podržavaju i inspiriraju.

« Studeni 2020 »

Dobro došli!

Office 365 za škole

Microsoft Teams

Ispis statistike od 11. 9. 2020.

Gimnazija Eugena Kumičića Opatija / Drage Gervaisa 2, HR-51410 Opatija / www.gimnazija-ekumicica-opatija.skole.hr / ured@gimnazija-ekumicica-opatija.skole.hr